Beata Bogdanska
15 czerwca 2026
Profesjonalna obsługa, przystępna cena,bez kaucji , drugi kierowca bez opłaty.Dobra komunikacja z firmą 👍
Przeczytaj recenzję
Krzysztof Kowalczyk
6 czerwca 2026
Profesjonalna usługa. Auto otrzymałem punktualnie, bez problemu odebrałem i oddałem na lotnisku. Było czyste i zadbane. Pełne ubezpieczenie działa należycie - lekkie przerysowanie auto nie stworzyło problemów przy zwrocie. Firma działa bardzo sprawnie. Polecam.
Przeczytaj recenzję