Wypożyczone auto bardzo dobrej jakości obsługa zarówno przy odbiorze jak i oddaniu auta bezproblemowa, nasz opiekun Leonid bardzo miły, kompetentny i pomocny, bardzo polecam 👍 No
Dokonałem rezerwacji auta (Toyota Yaris 1.5 automat) przez stronę sitngo na 5 dni w opcji podstawowej TPL. Pozostałe rzeczy uzgodniłem mailem - komunikacja na najwyższym poziomie. Odbiór z lotniska bez problemu. Auto kilkuletnie, zadbane, czyste, automat dobrze wyposażony. Z niczym nie było problemu. Przed oddaniem umyłem na myjni za 1 EUR. Na lotnisku oddanie auta też bez problemu. Nie ma depozytu, brak limitu km, można jechać za granicę. Polecam.
Profesjonalna usługa. Auto otrzymałem punktualnie, bez problemu odebrałem i oddałem na lotnisku. Było czyste i zadbane. Pełne ubezpieczenie działa należycie - lekkie przerysowanie auto nie stworzyło problemów przy zwrocie. Firma działa bardzo sprawnie. Polecam.
Wypożyczalnia naprawdę godna zaufania. Korzystam z nich już chyba 5 raz i za każdym razem wszystko jest ok. Samochody sprawne, podstawione pod lotnisko na czas, w środku czysto, żadnych ukrytych kosztów jak w innych wypożyczalniach. Do tego ceny całkiem fajne! Polecam każdemu!
Dodać komentarz